مایکروسافت تاریخ دقیق به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 را به طور اتفاقی فاش کرد

مایکروسافت تاریخ دقیق به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 را به طور اتفاقی فاش کرد . اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

مایکروسافت سه شنبه به طور اتفاقی تاریخ به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 را فاش کرد . مایکروسافت پیشتر ، این به روزرسانی سالانه را تایید کرده بود فلذا از این جهت خیلی جای تعجب نیست اما تا کنون خبری از تاریخ دقیق این رویداد اعلام نشده بود.با مایکروسافت می همراه باشید. تا کنون خبری از تاریخ دقیق این رویداد اعلام نشده بود تا اینکه امروز یک پست خالی و بدون محتوا با تیتر ” مایکروسافت تاریخ به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 را دوم آگوست ( 12 مرداد ) اعلام کرد ” در وبلاگ مایکروسافت منتشر شد .
دو احتمال وجود دارد : این موضوع زودتر از موعد لو رفته است . یا اینکه مایکروسافت واقعا تصمیم داشته پستی را منتشر کند اما به طور اتفاقی محتوایی برای آن قرار داده نشده است. این پست هنوز حذف نشده که این یعنی هنوز متوجه این اشتباه نشده اند .
آپدیت سالانه ی مورد اشاره قبلتر در ماه مارس اعلام شده بود و برای تمامی کاربران نیز رایگان خواهد بود . این به روز رسانی قابلت های جدیدی را در مایکروسافت اج اضافه خواهد کرد نظیر پشتیبانی از windows Hello روی وبسایت ها ، بهبود در اپ هایی نظیر Notes ، امکانات جدید درMaps و تعداد دیگری قابلیت های جدید .
با توجه به اینکه ویندوز 10 در تاریخ 29 جولای ( 7 مرداد 94 ) منتشر شده بود این احتمال میرفت که تاریخ به روز رسانی سالانه ی آن نیز در حدود همین تاریخ باشد . حالا البته به نظر میرسد چند روزی دیرتر شاهد این رویداد خواهیم بود.

آپدیت : مایکروسافت پست مورد اشاره را حذف کرد . در زیر تصویر گرفته شده از این پست را مشاهده میکنید

مایکروسافت تاریخ دقیق به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 را به طور اتفاقی فاش کرد . اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

منبع: TechnoBuffalo

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *