بیلد 10586.71 ویندوز 10 موبایل نهایی میشود

ویندوز 10 موبایل بیلد 10586.71

بیلد 10586.71 ویندوز 10 موبایل، تمامی قابلیت هارا برای معرفی شدن به عنوان نسخه ی نهایی دارد.
با وجود اینکه آپدیت های غیر رسمی ویندوز و انتظار برای نسخه ی نهایی آن ، برای کاربران ویندوز فون تبدیل به قصه ای دور و دراز شده است اما شواهد و اطلاعات جمع آوری شده توسط تیم مایکروسافت می ، نشان گر آن است که این قصه به انتها نزدیک است.
مایکروسافت به تازگی بیلد 10586.71 را برای حلقه اسلو اینسایدر ها منتشر کرد و گابریل آول (Gabriel Aul)، رییس برنامه ی ویندوز اینسایدر، این هفته تایید کرد که این بیلد میتواند به طور نهایی منتشر شود و در دسترس عموم قرار گیرد، البته پس از بررسی اطلاعات ارسال شده از اینسایدرها.
البته این به آن معنی نیست که خیلی زود نسخه ی رسمی منتشر شود و به گزارش تیم مایکروسافت می ، همجنان باید صبوری پیشه کنیم! هم چنین احتمال دارد ردموندی ها بیلد دیگری را برای تغییرات نهایی و رفع نهایی باگ ها را قبل از نسخه نهایی منتشر کنند. اما به جرات میتوان گفت این بیلد نزدیک ترین حالت به نسخه ی نهایی است.
گزارش های منتشر شده از مایکروسافت و تیم مایکروسافت می نشان میدهد که هفته ی آینده دموی نهایی ویندوز 10 عرضه خواهد شد اما همچنان مطمئن نیستیم که مایکروسافت این کار را تا تا قبل از نیمه ی دوم فوریه (26 بهمن) انجام دهد.
اما در نهایت میدانیم که قابلیت جدیدی به این سیستم عامل اضافه نخواهد شد و اکنون چند هفته است که شرکت بر روی رفع مشکلات و باگ ها و بهینه سازی کار میکند.
و همچنان چشم دنیا منتظر نظر نهایی اینسایدر ها است.