مروری بر اخبار ویندوز 10 موبایل: پوکمون گو، بروزرسانی سالانه و موارد بیشتر…

مروری بر اخبار ویندوز 10 موبایل, اخبار ویندوز 10 موبایل , مایکروسافت می

در این مطلب نگاهی گذرا به مهمترین اخبار مرتبط با ویندوز 10 موبایل در هفته ای که گذشت خواهیم داشت. با مایکروسافت می همراه باشید.

پوکمون گو به ویندوز 10 موبایل آمد و رفت.

از زمان انتشار این بازی کاربران ویندوز 10 موبایل همواره برای دسترسی به آن لحظه شماری میکردند. گیمی که به یک موضوع جهانی بدل شده و با وجود فروکش کردن توجه به این بازی در رسانه ها به دلیل ماهیت چرخه ی خبری، به بخش جدانشدنی از برنامه ی روزانه ی کاربرانش تبدیل شده است. یکی از طرفداران ویندوز موبایل برای آوردن این بازی به ویندوز برنامه ای به نام PoGo را طراحی کرد که نهایتا استفاده از پوکمون گو را برای کاربران ویندوز ممکن میساخت.
تنها پس از یک هفته ارائه سرویس، PoGo با تغییر API های بازی توسط Niantic غیرفعال شد. سازنده ی این اپ می گوید گرچه تلاش می کند که این برنامه را مجددا فعال کند اما اطمینان دارد که Niantic دست از دشوار تر کردن این کار بر نخواهد داشت.

به روز رسانی سالانه ی ویندوز 10 موبایل احتمالا در نهم آگوست منتشر خواهد شد .

درچند روز گذشته با عرضه ی بروزرسانی سالانه ی ویندوز 10 برای کاربران PC انتظار چند ماهه ی ما پایان یافت و تمام قابلیت هایی که مدتها در انتظار آن بودیم به همراه این به روز رسانی عرضه شد. هرچند انتشار این به روز رسانی برای کاربران موبایل ویندوز هنوز انجام نشده است.
توییتر هندی لومیا در توییتی اعلام کرد که این به روز رسانی در نهم آگوست برای کاربران موبایل عرضه خواهد شد. اما این توییت حذف شد و کمی بعد همین اکانت اشاره کرد که این به روز رسانی در روزهای آینده عرضه خواهد شد. گرچه حدس اینکه روزهای آینده دقیقا به چه روز اشاره دارد کمی دشوار است اما مایه ی امیدواریست که این به روز رسانی در حدود 9 آگوست عرضه خواهد شد. احتمالا دلیل بیان این مطلب آن آست که لومیای هند نمیخواهد با تعیین زمانی خاص مایکروسافت را برای چشم پوشی از اشکالات احتمالی تحت فشار قرار دهد.

احتمال بازگشت قریب الوقوع Messaging Everywhere

Messaging Everywhere حقیقتا قابلیت فوق العاده ای بود. یکی از اولین قابلیت هایی که حقیقتا به حس متصل بودن دستکتاپ یا موبایل ویندوز 10 تان را به شما القا میکرد. برای کسانی که با این قابلیت آشنا نیستند باید بگوییم که این قابلیت به شما اجازه میداد به محض دریافت پیامکی روی موبایل، آن را به صورت پاپ آپ روی دسکتاپ خود نیز مشاهده کنید و یا حتی بدون نیاز به اینکه موبایل خود را لمس کنید به پیامک دریافتی پاسخ دهید . Messaging Everywhere در بیلد نسخه ی اینسایدرحذف شد و هرگز به آپدیت سالانه ی ویندوز 10 افزوده نشد. اما بعضی اسکرین شات ها نشان می دهد که مایکروسافت به فکر بازگرداندن این قابلیت ویندوز است. پس از حذف Messaging Everywhere ده ها هزار بازخورد منفی ثبت شد و حالا به نظر می رسد تیم توسعه دهنده ی ویندوز 10 این پیام کاربران را شنیده و تصمیم دارد به این خواسته ی کاربران پاسخ مثبت دهد.

مشکل در اتصال جیمیل به اپ Mail

اگر تمایل دارید جیمیل خود را بر روی دستگاه های ویندوز 10 موبایل استفاده کنید احتمالا اخیرا با مشکلاتی رو به رو شده اید . اگر در یکی دو هفته ی گذشته تلاش کرده باشید تا اکانت جیمیل خود را با اپ Mail یکپارچه کنید با این مشکل مواجه شده اید که گوگل به شما اعلام می کند “مرورگز پشتیبانی نمی شود” این مشکل اتصال اکانت های جیمیل جدید به دستگاه های ویندوز 10 موبایل را عملا غیر ممکن کرده و باعث نارضایتی شدید کاربران شده است . البته توجه داشته باشید که اگر اکانت جیمیلی شما قبلا به اپ Mail متصل شده است با مشکلی مواجه نخواهید شد و این مشکل تنها گریبانگیر اکانت های جدید خواهد بود. ما در خبر های قبلی پیشنهاد کرده بودیم تا زمان رفع این مشکل میتوانید از اپ EasyMail برای اتصال جیمیل به دستگاه خود استفاده کنید .

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *