اخبار ویندوز 10: زبان طراحی جدید، خرید واحد لپ تاپ سامسونگ توسط لنوو و…

ویندوز 10

با خلاصه ای از اخبار ویندوز در هفته ای که گذشت در خدمت شما هستیم. با مایکروسافت می همراه باشید.

پروژه نیون

مایکروسافت در تلاش است نظر طراحان حاضر در جمع مایکروسافت را معرفی کند و احتمال موفقیت نیز وجود دارد! دارندگان ویندوز فون قبل از سال 2015 طراحی سیال و پویای آن و زبان طراحی “مترو” را به یاد دارند. اما این زبان طراحی با معرفی ویندوز 10 موبایل جای خود را به زبان طراحی جدید مایکرسافت(زبان طراحی مایکروسافت 2) داد که می تواند فاصله بین نسل جدید و نسل های قدیمی را پر کند.

پروژه NEON زبان های طراحی مایکروسافت را دارد که امروز هر کدام در جایی کاربرد دارد. و نیز می خواهد نوع جدیدی از 3D UI را به سیستم هولوگرافیک مایکروسافت ویندوز 10 بیاورد.

لنوو می خواهد واحد PC و لپ تاپ سامسونگ را خریداری کند

این بدان معنی است که سری Ativ و سایر سری های دیگر لپ تاپ های سامسونگ(به غیر از سری گلکسی) یا از رده خارج شده و یا تحت برند لنوو به تولید می رسند،همان اتفاقی که برای سری THINKPAD شرکت IBM افتاد.

ویندوز 10 و سری جدید بیلد ها منوی اشتراک گذاری بهتری خواهند داشت

هر دو سری جدید ویندوز 10 و ویندوز10 موبایل منوی استراک گداری جدیدی ارایه می کنند که از بقایای برادران خود در ویندوز 8 هستند. اینها بر روی سیستمی اجرا می شدند که توانایی اجرای تعدادی از برنامه ها را نداشتند. امیدواریم بهبود هایی در راه باشد!

  (پست توییتری)

بهبود های بسیاری در راه است که در نسخه ی قبلی Insider Build دیده شده اند. البته آپدیت های دیگری نیز خواهد بود که آنقدر مهیج نیستند.

redBUS اکنون در ویندوز 10 پی سی خواهد بود

redBUS بزرگترین سرویس سفارش بلیت اتوبوس در کشور هند است، که با ارایه اپ آن در ویندوز 10 می توانند به آسانی و با بهره گرفتن از منویی زیبا از آن استفاده کنند.

این اپ اکنون در ویندوز استور در دسترس است اما برای سایر محصولات ارایه نشده است.

از همراهی شما سپاس گزاریم.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *