کامپیوتر های ویندوز 10 می توانند بازی های ایکس باکس وان را روی هدست آکیلس استریم کنند

استریم ایکس باکس

مدت زمان زیادی است که مایکروسافت با آکیلس ریفت پا به دنیای واقعیت مجازی گذاشته، و بین گیمینگ با واقعیت مجازی رابطه ی خوبی ایجاد کرده است. اما این رابطه به یک بهبود دیگر نیاز داشت تا اینکه مایکروسافت اعلام کرد از حالا کامپیوتر های ویندوز 10 می توانند بازی های ایکس باکس وان را روی هدست آکیلس استریم کنند.

استریم ایکس باکس

استریم ایکس باکس

نگاهی به جزییات اعلام شده:

  • Xbox One از طریق یک برنامه که به شبکه خانگی شما وصل است به هدست آکیلس استریم وصل می شود. با یک بار اتصال شما می توانید تصویر را روی آکیلس ریفت استریم کنید. 3 حالت در هدست شما وجود دارد : “سنگر(Citadel)، عقب نشینی(Retreat) و گنبد(Dome )”
  • ریفت(Rift) تعامل خوبی با ویندوز 10 دارد و شما به راحتی می توانید یک بازی هیجان انگیز را تجربه کنید. با وجود DirectX 12 که تمام ظرفیت گرافیکی را آزاد می کند، بالاترین فریم ریت را تماشا کنید.

به علاوه کنترلر های Xbox One نیز می توانند به ریفت (Rift)متصل شوند. آداپتور هایی که در راه بازار هستند به شما اجازه می دهند با کنترلر Xbox One روی آکیلس ریفت(Oculus Rift) بدون نیاز به ابزار دیگری به بازی بپردازید.

 

وبسایت Xbox Wire اطلاعات دقیق تری از چگونگی این اتفاق و اینکه شما می توانید عناوینی چون (Gears of War 4, Forza Horizon 3, and Halo 5, Guardians )را در اختیار شما قرار می دهد.

 

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *