تقاضای برنامه های اندروید برای ویندوز

ویندوز 10 به شما اجازه خواهد داد تا از توسعه دهندگان اندروید تقاضای ساخت اپلکیشن کنید ! جدیدترین اخبار مایکروسافت در مایکروسافت می

ویندوز 10 به شما اجازه خواهد داد تا از توسعه دهندگان اندروید تقاضای ساخت اپلکیشن کنید !کاربران Insider پس از بیلد 14356  قادر بودند اعلان های اندروید را با PC  خود همگام سازی کنند ، اما امروز یکی از کاربران Reddit  نکته ی جالبی را کشف کرد . با مایکروسافت می همراه باشید.

زمانی که یک اعلان (نوتیفیکشین) از اندروید با کامپیوتر شما همگام سازی میشود شما میتوانید از توسعه دهنده ی اپلیکیشن اندروید مربوطه تقاضا کنید نسخه ای از آن پلیکیشن را برای ویندوز 10 ارائه کند !

ویندوز 10 به شما اجازه خواهد داد تا از توسعه دهندگان اندروید تقاضای ساخت اپلکیشن کنید ! مایکروسافت می

متاسفانه این ایده فقط برای جذب توسعه دهندگان اندروید به windows store  است ، احتمالا اگر توسعه دهنده ای متوجه شود که تعداد زیادی از کاربرانش از ویندوز 10 نیز استفاده میکنند ممکن است برنامه ی خود را برای این پلتفرم هم عرضه کنند.

این کلید شما را به صفحه ی درخواست در windows store انتقال خواهد داد و میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

البته فعلا برای دسترسی به این امکان باید کاربر اینسایدر باشید و از آخرین نسخه ی بازبینی ویندوز 10 استفاده کنید اما میتوانید انتظار داشته باشید که این امکان با رسیدن به روز رسانی سالیانه ی ویندوز 10 در ماه آتی در دسترس همگان قرار گیرد.

آیا دوست دارید از این امکان استفاده کنید؟ فکر میکنید این قابلیت  میتوانید توسعه دهندگان اندروید را مجاب کند تا برنامه هایشان را برای ویندوز 10 نیز تولید کنند؟ در کامنت ها ما را از نظرات خود باخبر کنید !

منبع: Neowin

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *