ویندوز سرور 2016 و سیستم سنتر 2016 به زودی منتشر میشوند

ویندوز سرور 2016

پس از گذشت مدتها از ارائه ی نسخه ی آزمایشی این دو محصول، مایکروسافت بالاخره از انتشار آنها خبر داد. این دو محصول به زودی و در ماه آینده منتشر خواهند شد. با مایکروسافت می همراه باشید.

مایکروسافت در Ignite 2016 بر مزایای منحصر به فرد hybrid cloud تاکید کرده و مشخصا ویندوز سرور را بخش بزرگی از این استراتژی خود خوانده بود.

شرکت داکر به عنوان همکار مایکروسافت بر روی بخش دیگری از ویندوز سرور به نام “Docker Engine one با پشتیبانی تجاری” کار خوهد کرد.

آنها متعهد شده اند که این بخش را بدون هیچ هزینه ای در اختیار کاربران قرار خواهند داد . داکر اعلام کرده است که این فناوری برای تمامی محصولات داکر که بر روی ویندوز اجرا می شوند در دسترس قرار خواهد گرفت.

آنها همچنین اعلام کرده اند که به زودی قابلیت های مبتکرانه و جدیدی از آژور مانیتورینگ را معرفی خواهند کرد.

هدف نهایی آنها ارائه ی راهکاری کامل بر مبنای hybrid cloud است که ترکیبی از پردازش ابری و محلی خواهد بود.
البته همین حالا هم میتوانید از نسخه ی آزمایشی Azure Stack استفاده کنید.

این محصول قرار است در 2017 منتشر شود و به کسب و کار ها اجازه خواهد داد تا از محصولات آژور Azure بر روی سرور های خود استفاده کنند. هرچند هنوز تاریخ دقیقی از انتشار سیستم سنتر 2016 یا ویندوز سرور 2016 اعلام نشده است اما اطلاعات جدید به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

با همه ی این موارد، بسیاری از کاربران علی الخصوص کاربران تجاری از این حقیقت که مایکروسافت به طور پیوسته در حال ارتقای سرویس های خود با تمرکز بر فضای ابری است هیجان زده هستند. در کنار این؛ چرخش سریع در فرایند توسعه به طور قطع تاثیر چشمگیری در رضایت کاربران و کاربرد پذیری سرویس ها خواهد داشت.

اما حالا باید منتظر ماند و دید که مایکروسافت چه چیزهایی دیگری برای ارائه در نظر دارد.

 

منبع :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *