مایکروسافت از عرضه ماریو (قارچ خور) روی ایکس باکس استقبال خواهد کرد

ماریو (قارچ خور)

مایکروسافت و نینتندو مدتی پیش برای عرضه بازی Minecraft روی کنسول Wii U با یکدیگر همکاری داشتند و احتمال دارد که این همکاری، در آینده نیز میان دو کمپانی رقیب برقرار باشد. با ما همراه باشید.

مدیر برند ایکس باکس، فیل اسپنسر اخیراً در مصاحبه ای از لاین آپ عناوین انحصاری نینتند و تمجید کرده و گفته اگر روزی امکان عرضه ماریو روی ایکس باکس وجود داشته باشد، از این مسئله استقبال خواهد کرد.

اسپنسر می گوید:

نینتندو قدرتمندترین بازی های انحصاری را در میان هرکسی در اختیار دارد. آنها فوق العاده هستند و خاطراتی فوق العاده برای بسیاری از ما، که به تجربه بازی هایشان پرداخته ایم به وجود آورده اند. داشتن این بازی ها روی ایکس باکس عالی خواهد بود.

اسپنسر در ادامه به صحبت درباره تصمیم عرضه Minecraft روی Wii U پرداخته و به سوالاتی درباره عرضه فرنچایز انحصاری ایکس باکس روی کنسول رقیب پاسخ داده. مدیر برند ایکس باکس می گوید همانطور که پیش تر اشاره کرده بود، همکاری با نینتندو «عالی» است و امید دارد که این شراکت بتواند کماکان ادامه یابد.

گفتنی است که اسپنسر تا به امروز بارها صداقت خود در علاقه به همکاری با نینتندو را ثابت کرده و بارها در تلاش بوده تا شخصیت Banjo را به یکی از کاراکترهای سری بازی محبوب Super Smash Bros برای Wii U و 3DS تبدیل کند که البته تا به امروز عملی نشده است. او در مجموع معتقد است که نینتندو، بسیار برای صنعت گیمینگ مهم تلقی می شود.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *