اخبار ایکس باکس: گیم پلی Mass Effect:Andromeda،ماریو در ایکس باکس، اخبار جمعه سیاه و …

مس افکت

با خلاضه ای از اخبار ایکس باکس با ما همراه باشید.

گیم پلی Mass Effect:Andromeda بعد از یک ماه از لو رفتن اطلاعات به Game Awards می آید.

Mass Effect:Andromeda احتمالا تنها بازی در طول تاریخ است که همگی از انتشار آن مطمین بودیم. این عنوان سه گانه جذاب ترین صحنه ها و انقلابی ترین دنیای ساختگی را برای ما به نمایش گذاشت. طبق توییتی از صفحه رسمی Mass Effect گیمرهای حرفه ای می توانند منتظر بازگشت غرور آمیز  Mass Effect با گیم پلی فوق العاده در Game Awards در تاریخ 1 دسامبر باشند.

شما می توانید ایکس باکس وان خود را با روکش چوبی دریافت نمایید.

شرکتی در ایالت اورگان پیشنهادی برای خریداران ایکس باکس وان دارد که می توانند آن را با روکشی از چوب با قیمتی کمتر از 60 دلار دریافت نمایند. 4 رنگ چوب(از درختان گردو، زبان گنجشک، بامبو و آبنوس) قابل انتخاب است. این روکش نقاط غیر بحرانی دستگاه را در بر می گیرد و استفاده آن نیز آسان است. کافی است آن را از اطراف روی ایکس باکس وان خود بکشید تا بخوبی جفت آن شود.

فیل اسپنسر راه تعامل ایکس باکس و Nintendo را هموار می کند.

از زمانی که ماینکرفت برای Wii U منتشر شد مردم احساس کردند تعامل بیشتری بین ایکس باکس و Nintendo به وجود خواهد آمد. نینتندو این اواخر اصلا به خوبی گذشته عمل نکرده اما از زمان عرضه نینتندو سوییچ امید به نینتندو زنده شد. فیل اسپنسر رییس بخش ایکس باکس می گوید وجود شخصیتی مثل ماریو روی ایکس باکس خیلی خوب است و ما می توانیم کاراکتر های اختصاصی خود مثل Banjo را به نینتندو ببریم. معلوم نیست که آیا این اتفاق می افتد یا نه اما همین حضور اسپنسر برای ایجاد این تعامل فوق العاده است.

کنترلر جدید ایکس باکس وان مخصوص Rogue One می آید.

یک کنترلر جدید ایکس باکس وان مخصوص Rogue One در راه است که البته بسیار هم عالی به نظر می رسد. این کنترلر می تواند هدیه خوبی مخصوص بازی کنندگان Star Wars در تعطیلات باشد. این کنترلر با قیمت پیش سفارش 40 دلار قابل خریداری است که در 7 دسامبر در دسترس است. درست یک هفته قبل از رونمایی از اکران Star Wars!

فروش شگفت انگیز در جمعه سیاه

این دسته از معاملات معمولا در اخبار ما جای نمی گیرند، اما جمعه سیاه امسال کمی مضحک بود. عنوان The Division با قیمت 10 دلار و Recore با قیمت 20 دلار در دسترس بودند. Quantum Break با 24 دلار تخفیف عرضه می شد. یک فروشگاه نیز عنوان Minecraft را با 100 دلار تخفیف عرضه می کرد. به نظر می رسد مایکروسافت تمام تلاش خود را در جهت سودآوری در این جمعه سیاه انجام داده است.

منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *