اخبار Xbox: لغو پروژه بازی Scalebound، رکورد فروش ماهانه و بیشتر

index-microsoftme

باخلاصه ای از اخبارXboxدر هفته ای که گذشت در خدمت شما هستیم,با ما همراه باشید


لغو رسمی پروژه بازی Scalebound

ارائه بازی Scalebound برای مدتها در هاله ای از ابهام بود اما حالا مشخص شده که توسعه و طراحی این بازی، کاملا متوقف شده و شاهد عرضه این بازی نخواهیم بود. هنوز علت این اتفاق مشخص نشده اما قطعا این خبر بدی برای طرفدارانی است که فروش موفقیت آمیزی را برای آن پیش بینی می کردند.

Xbox بهترین فروش ماهانه را در ماه دسامبر تجربه کرد

ماه دسامبر، منتهی به آغاز سال نو میلادی و تعطیلات است. بنابراین جای تعجب ندارد که میزان فروش در این مدت به اوج برسد. یکی از مدیران مایکروسافت اعلام کرده که Xbox در دسامبر 2016، پر فروش ترین کنسول در بازار آمریکا بوده و بالاترین میزان فروش را تجربه کرده است.

کنترلر جدید قرمز رنگ مایکروسافت برای Xbox

مایکروسافت به تازگی دو کنترلر جدید قرمز و قرمز لاکی رنگ برای Xbox عرضه کرده که از طراحی منحصر به فرد و فاصله ارتباط بی سیم بیشتر را ارائه می کند. درحالی که بسیاری از کاربران، کنترلر های عادی را برای استفاده ترجیح می دهند، اما شاید برخی از آنها، رو به این کنترلر لوکس بیاورند.

نسخه آزمایشی بازی Mass Effect Andromeda به زودی در دسترس خواهد بود

نسخه آزمایشی بازی Mass Effect Andromeda به زودی برای مشترکین EA در دسترس خواهد بود. این موضوع خوشایند آن دسته از افرادی است که عطش بسیار زیادی برای بازی قبل از معرفی رسمی آن دارند. این نسخه، تا امتیاز و زمان معینی به شما اجازه بازی می دهد و پس از آن از دسترس خارج می شود. هنوز تاریخ رسمی عرضه نسخه آزمایشی مشخص نیست اما شایعات، 18 مارس را برای این اتفاق محتمل دانسته اند.

قابلیت جدید و ناشناخته ای به سرویس Beam می آید

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، سوالی را از مایک ییبارا پرسیده با این مضمون که «آیا سرویس Beam برای Xbox قابل دستیابی است؟» و او با جواب زیرکانه ای رو به رو شده: «بهتر از آن!» . بنابراین معلوم نیست که Xbox چه چیزی در آستین دارد و باید برای دانستن این موضوع تا زمان اعلام رسمی مایکروسافت صبر کنیم.

Xbox One در سال 2017 چه شرایطی خواهد داشت؟

Xbox Oneدر سال 2016، شرایط فوق العاده ای را تجربه کرد و انتظار می رود سال 2017، حتی پر فروغ تر ظاهر شود. کینکت، قابلیت رقابت و اضافه شدن پشتیبانی از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر، از راه های موفقیت دوباره Xbox One است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *