پشتیبانی از ایکس باکس وان حتی پس از معرفی پروژه اسکورپیو ادامه خواهد داشت

ایکس باکس وان در مایکروسافت می

سال گذشته و در رویداد E3 مایکروسافت از پروژه اسکورپیو خود رونمایی به عمل آورد که باعث حیرت بسیاری از کاربران شد.. از آن موقع تا کنون، مایکروسافت درباره اسکورپیو سکوت کرده و سخن زیادی از آن به میان نیاورده بود.

اما حالا فیل اسپنسر در توییتر خود و برای آرام کردن طرفداران نگران اعلام کرده که پشتیبانی از ایکس باکس وان حتی پس از معرفی پروژه اسکورپیو ادامه خواهد داشت.

این سخن، دوباره اطمینانی در دل کاربران ایجاد کرده که از فراموش نشدن آنها اطمینان می دهد. این پشتیبانی به این معناست که لوازم جانبی ایکس باکس وان به اضافه تمام بازی های آن در اسکورپیو قابل استفاده خواهند بود.
نسل بعدی کنسول بازی ایکس باکس با پردازنده 8 هسته ای و 6 ترافلاپ عرضه شده و از بازی های 4K به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد. قرار است عرضه آن در تعطیلات سال 2017 آغاز شده و نیز قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی با نرخ فریم بالا را دارد. فیل اسپنسر همچنین اعلام کرده که مایکروسافت تمام تلاش خود را برای کاهش قیمت اسکورپیو در زمان عرضه انجام می دهد. البته به نظر می رسد که اسکورپیو امکان دسترسی همزمان چند ایکس باکس به کیفیت 4K و پردازنده گرافیکی را فراهم می کند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *